Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Serigrafier 10123306



*

nr 1012 3306


Ron Lior

(f. 1971), Sverige


Serigrafier, 2 st, Ron Lior, 250-upplaga, bladets mått: 92x63


Ron Lior, bildkonstnär född 1971.

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

Sista tid för bud online:

måndag 18 januari 2016
kl 18:42:05


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/1 12:30:16 1      400 kr
17/1 17:57:30 2      400 kr
17/1 17:57:30 1      400 kr (Budbetjänt)
17/1 17:58:12 2      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Specialauktion

  • Konstnär/Designer

Ron Lior

Ron Lior, bildkonstnär född 1971.

Läs mer om Ron Lior
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: litografier ron lior serigrafier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr